Nasza misja

Głownym celem Fundacji “Po Przerwie” jest popularyzacja wiedzy na temat dostępnych możliwości powrotu na rynek pracy. Naszą misją jest wsparcie osób, które chcą powrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie. Pomagamy w organizacji działań, które taki powrót mogą umożliwić lub uczynić łatwiejszym.

Pragniemy pomóc osobom, które z różnych przyczyn przerwały aktywność zawodową i obecnie stoją przed wyborami i dylematami dotyczącymi powtórnego wejścia na rynek pracy.

Przerwa nie musi oznaczać niczego złego – ważne jest to, co z nią zrobimy!

Zrezygnowaliśmy z biura stacjonarnego oraz opłat z nim związanych, aby móc działać w całej Polsce, także on-line. Działamy mobilnie, tam gdzie nas potrzebujecie.

Co robimy dla Was na co dzień?

  • Organizujemy warsztaty i szkolenia ze specjalistami z zakresu doradztwa zawodowego, HR, dostępnych funduszy Unii Europejskiej, psychologii pracy, prawnikami itp. Zarówno dla osób powracającyh na rynek pracy jak i dla pracodawców, pragnących stworzyć przyjazne warunki pracy.
  • Wspieramy aktywizację zawodową oraz podnoszenie kwalifikacji osób dorosłych.
  • Pomagamy placówkom oświatowo-wychowawczym i edukacyjnym oraz instytucjom opieki społecznej.
  • Konsultujemy oraz pomagamy tworzyć i wdrażać projekty.
  • Oferujemy konsultacje i porady doradców zawodowych oraz porady prawne.
  • Zapraszamy na spotkania, mające na celu aktywizację, wzajemną motywację, zrobienie pierwszego kroku i wyjście z domu, aby zrobić coś dla siebie.

Aby dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Wsparcie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, masz ciekawy pomysł na projekt, który możemy razem zrealizować – skontaktuj się z nami:

e-mail: fundacja@poprzerwie.org

tel.: 693-407-790

lub przez formularz kontaktowy poniżej: