#rodziceprzykawie – spotkanie z Tabayką

Kolejne spotkanie z cyklu Rodzice przy kawie odbyło się 11 lutego o 11:30 w Bawialnia M. w stylu Montessori📣

Tym razem naszym Gościem była Anna Ługowska-Tabaj – autorka bloga TABAyKA.

Kilka słów o Ani: 
Zawodowo – od kilkunastu lat obraca się w świecie HR – najpierw od strony handlowej, potem jako rekruter oraz doradca ds. wizerunku marki pracodawcy.
Od prawie trzech lat – na urlopie macierzyńskim, wychowawczym i znów macierzyńskim – obraca się wokół pieluch, zabaw i spacerów z dziećmi oraz szuka swojej drogi, by połączyć wiedzę zawodową z pasją z dzieciństwa, jaką było… pisanie. Od niespełna dwóch lat – autorka coraz prężniej rozwijającego się (innego niż typowy parentingowy) bloga www.tabayka.plktóry jest środkiem do spełnienia dalszych marzeń osobistych oraz zawodowych. Niedawno została wyróżniona w Rankingu Najbardziej Wpływowych Blogerów 2018. Na swoim blogu przekonuje, że życie (a w szczególności macierzyństwo) nie jest bajką, ale nią bywa. Jej blog jest przytupem na “bywa”. A narzędziem do tego przytupu jest znana już wśród jej czytelników filozofia, którą chce inspirować dalej: #żyj_to_za_mało_celebruj!
Chętnie opowie o tym, jak wykorzystać przerwę zawodową do wystartowania na drodze… zawodowego spełniania się. Jak się odnaleźć z pomysłem, jak znaleźć motywację i na co zwrócić uwagę, by wszystko poszło zgodnie z planem i z… wizerunkiem marki, jaki chcemy stworzyć. Bo czasem największym źródłem zmęczenia i frustracji młodej mamy jest… brak pomysłu na siebie. Dlatego w tej kwestii chce pomagać innym mamom, zaczynając od nowego cyklu wpisów na blogu: “Macierzyński i co dalej?”.
Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy (i nie tylko), które chcą skonsultować lub może zainspirować się na swoje własne “dalej”.

 

Jak Wasze wrażenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *